Cienie pod oczami

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by Profile photo of cukierowa cukierowa 1 year, 1 month ago.

 • Author
  Posts
 • #8689 Reply
   Wiktoria

  Witam, chciałabym zaczerpnąć porady odnośnie cieni pod oczami. Mam 22 lata i od dziecka moim problemem sa cienie pod oczami i kurze łapki zastanawiam sie nad zabiegiem,który naprawdę zadziała i efekt bedzie utrzymywał sie przez dłuższy czas. Bardzo proszę o poradę z gory dziękuje :)

  #8728 Reply
   Kajka

  Jeżeli nie jest za późno, to ja proponuję karboksyterapię :) Ja wprawdzie nie miałam zabiegów wykonywanych (mam przeciwwskazanie), ale mam dużo koleżanek, które teraz chorują na ten zabieg i wykonują go nagminnie :) Na cienie działa cuda, myślę, że Tobie też pomoże :) Z jakiego jesteś miasta?

  #8754 Reply
  Profile photo of Wiktoria haswik3005 
  Participant

  O dzięki @Kajka!
  Póki co wykonuję w domu dużo maseczek, płatków i okładów.. Nie zdecydowałam się na żaden zabieg, bo nigdzie nie mogłam znaleźć zadowalającej odpowiedzi.. Muszę poczytać o tej karboksyterapii bo coś tam słyszałam, ale nie za dużo :) mieszkam w Radomiu, może tutaj znajdę coś fajnego:) A polecasz jakieś konkretne urządzenie? Znasz się na tym trochę bardziej?:) Jeżeli jesteś z jakiejś firmy, to pewnie będziesz tylko to polecać, więc to też nie będzie w 100% prawdziwe.. 😀 ale i tak dzięki za pomoc :)

  #8811 Reply
  Profile photo of cukierowa cukierowa 
  Participant

  Tego typu cienie zazwyczaj maskuje się dobrym makijażem :) Nie trzeba kombinować z zabiegami.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Odpowiedz na: Cienie pod oczami© 2018 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?