Dietetyk w Gdańsku

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by Profile photo of dama.daria dama-daria 1 year, 1 month ago.

 • Author
  Posts
 • #8197 Reply
   Margaret1996

  Hej.

  Od dłuższego czasu zabieram się za odwiedzenie dobrego dietetyka w Trójmieście i po prostu szukam jakichś opinii, który jest warty zachodu itd.
  Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź dzięki! :-)

  #8249 Reply
  Profile photo of Dunia dusiazwiak 
  Participant

  Edyta Kłaczko, Pani Edyta jest dobrym dietetykiem. Miałem problem z nabraniem masy przy częstych ćwiczeniach sportowych. Zaproponowana dieta jest bardzo urozmaicona, smaczna i co najważniejsze dla mnie – w żadnym przypadku nie jest droga. Wcześniej korzystałem z porad kilku dietetyków, w tym teoretycznie dietetyków sportowych, ale żaden nie umiał mi pomóc. Oprócz tego Pani dietetyk wyjaśniła mi dużo kwestii dotyczących suplementacji przy uprawianiu sportu. Szczerze polecam i pozdrawiam.

  • This reply was modified 1 year, 2 months ago by Profile photo of DIX DIX. Reason: reklama
  #8303 Reply
  Profile photo of dama.daria dama-daria 
  Participant

  ja proponuję dietetyka internetowego fabryka siły. Bardzo fajnie rozpisali mi mój jadłospis i ćwiczenia. Można sobie wybrać preferencje co do posiłków. ja np nie chciałam jeść owsianek, bo nie lubie i uwzględnili to podczas pisania jadłospisu dla mnie :)

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Odpowiedz na: Dietetyk w Gdańsku© 2018 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?