Dietetyk w Gdańsku

This topic has 4 replies, 4 voices, and was last updated 3 years ago by dietetyk.

 • Author
  Posts
 • #8197 Reply
   Margaret1996
  Guest

  Hej.

  Od dłuższego czasu zabieram się za odwiedzenie dobrego dietetyka w Trójmieście i po prostu szukam jakichś opinii, który jest warty zachodu itd.
  Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź dzięki! 🙂

  #8249 Reply
   dusiazwiak
  Participant

  Edyta Kłaczko, Pani Edyta jest dobrym dietetykiem. Miałem problem z nabraniem masy przy częstych ćwiczeniach sportowych. Zaproponowana dieta jest bardzo urozmaicona, smaczna i co najważniejsze dla mnie – w żadnym przypadku nie jest droga. Wcześniej korzystałem z porad kilku dietetyków, w tym teoretycznie dietetyków sportowych, ale żaden nie umiał mi pomóc. Oprócz tego Pani dietetyk wyjaśniła mi dużo kwestii dotyczących suplementacji przy uprawianiu sportu. Szczerze polecam i pozdrawiam.

  • This reply was modified 5 years, 6 months ago by DIX. Reason: reklama
  #8303 Reply
   dama-daria
  Participant

  ja proponuję dietetyka internetowego fabryka siły. Bardzo fajnie rozpisali mi mój jadłospis i ćwiczenia. Można sobie wybrać preferencje co do posiłków. ja np nie chciałam jeść owsianek, bo nie lubie i uwzględnili to podczas pisania jadłospisu dla mnie 🙂

  #9218 Reply
   dietetycznymichal
  Participant

  Jeśli chcesz naprawdę schudnąć to może warto zastanowić się nad profesjonalnym cateringiem dietetycznym na terenie swojego miasta? Ja w Gdańsku od 2 lat zamawiam fit diety w Pracowni Smaku i jest ok.

  • This reply was modified 2 years, 3 months ago by DIX.
  #9677 Reply
   dietetyk
  Participant

  Teraz wielu dietetyków przeprowadza konsultacje przez internet, wtedy lokalizacja czy to Gdańsk czy inny region kompletnie nie ma znaczenia. Chociaż rozumiem te osoby, które jednak wolą osobiście spotkać się z dietetykiem. Tak czy inaczej konsultacje przez internet mają taką samą skuteczność.

  • This reply was modified 2 years, 3 months ago by DIX.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Odpowiedz na: Dietetyk w Gdańsku© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?