Kilka pytań o depilację laserową

This topic contains 5 replies, has 2 voices, and was last updated by  olka 5 days, 20 hours ago.

 • Author
  Posts
 • #9409 Reply
  Profile photo of Have a beauty skin Amber

  Wraz z rozwojem medycznej estetyki, depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularna. Ale wciąż są ludzie, którzy mają pewne obawy dotyczące depilacji laserowej.
  Porozmawiam o zaletach laserowej depilacji przy pomocy diod 808 nm:
  1. Laser 808nm bliskiej podczerwieni najlepiej nadaje się do pochłaniania melaniny, dzięki czemu jest bardzo skuteczny w różnych częściach skóry, mieszków włosowych i umożliwia łatwe usuwanie włosów z trwałych rezultatów.
  2. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry
  3. Technologia kryjąca się za laserem Diode 808 zapewnia, że skóra pochłania mniej lasera, zmniejszając ryzyko hiper-pigmentacji.
  4. System chłodzenia TouchSapphire może zapewnić, że leczenie będzie bardziej bezpieczne i bezbolesne.

  Zapewniamy najlepszy laser diodowy 808nm, jeśli jesteś zainteresowany naszą maszyną, proszę daj mi znać.

  #9640 Reply
  Profile photo of gonka gonka 
  Participant

  Laser diodowy obecnie jest jedynym laserem, który może przynieść dobre efekty jeśli chodzi o depilację laserową. Wiele osób decyduje się na depilację laserem ipl, jednak depilacja taka nie przyniesie dobrych rezultatów bo nie jest to depilacja laserowa, ale jedynie depilacja światłem ( obecnie urządzenia do tego typu depilacji można kupić sobie w sklepach rtv oraz agd).

  Ze swojej strony mogę polecić tę klinikę w Krakowie
  http://www.beautytower.pl/depilacja/lightsheer-trwala-depilacja-laserowa

  Chodziłam tam na depilację nóg i osobiście jestem bardzo zadowolona bo efekt naprawdę dobry i co najważniejsze włoski nie odrastają co jest często przy depilacji światłem. Tutaj rzeczywiście można liczyć na trwałe usunięcie owłosienia.

  #10142 Reply
   Wirtuoz

  W Łodzi byłam na zabiegu depilacji laserem Vectus – to jest coś takiego według opisu – http://osadapiekna.pl/zabiegi/bezbolesna-depilacja-laserem-vectus/

  Bardzo polecam, warto było zainwestować te pieniądze.

  #10318 Reply
   franca

  Też miałam robioną depilację laserową urządzeniem Vectus, to chyba jedno z lepszych i nowocześniejszych urządzeń. Co więcej wystarczyły tylko dwa zabiegi, także byłam pozytywnie zaskoczona, w sumie już po pierwszej sesji byłam mega zadowolona.

  #10322 Reply
   Mira

  Korzystałam z depilacji laserowej -laser diodowy Vectus i jestem bardzo zadowolona. Miałam 4 zabiegi na łydki i bikini, zostały pojedyncze delikatne włoski. Koniec z wrastającymi włosami i codziennym goleniem nóg, zabiegi robiłam w Warszawie na Ursynowie http://www.viva-derm.pl. Polecam :)

  #10338 Reply
   olka

  Gdzie udać się na depilację w Wawie, podpowiedzcie proszę.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Odpowiedz na: Kilka pytań o depilację laserową© 2019 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?