Kilka pytań o depilację laserową

This topic has 11 replies, 2 voices, and was last updated 1 year, 5 months ago by rusta.

 • Author
  Posts
 • #9409 Reply
   Amber
  Guest

  Wraz z rozwojem medycznej estetyki, depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularna. Ale wciąż są ludzie, którzy mają pewne obawy dotyczące depilacji laserowej.
  Porozmawiam o zaletach laserowej depilacji przy pomocy diod 808 nm:
  1. Laser 808nm bliskiej podczerwieni najlepiej nadaje się do pochłaniania melaniny, dzięki czemu jest bardzo skuteczny w różnych częściach skóry, mieszków włosowych i umożliwia łatwe usuwanie włosów z trwałych rezultatów.
  2. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry
  3. Technologia kryjąca się za laserem Diode 808 zapewnia, że skóra pochłania mniej lasera, zmniejszając ryzyko hiper-pigmentacji.
  4. System chłodzenia TouchSapphire może zapewnić, że leczenie będzie bardziej bezpieczne i bezbolesne.

  Zapewniamy najlepszy laser diodowy 808nm, jeśli jesteś zainteresowany naszą maszyną, proszę daj mi znać.

  #9640 Reply
   gonka
  Participant

  Laser diodowy obecnie jest jedynym laserem, który może przynieść dobre efekty jeśli chodzi o depilację laserową. Wiele osób decyduje się na depilację laserem IPL, jednak depilacja taka nie przyniesie dobrych rezultatów bo nie jest to depilacja laserowa, ale jedynie depilacja światłem ( obecnie urządzenia do tego typu depilacji można kupić sobie w sklepach rtv oraz agd).

  #10142 Reply
   Wirtuoz
  Guest

  W Łodzi byłam na zabiegu depilacji laserem Vectus, bardzo polecam, warto było zainwestować te pieniądze.

  • This reply was modified 2 years, 3 months ago by DIX. Reason: link reklamowy
  #10318 Reply
   franca
  Guest

  Też miałam robioną depilację laserową urządzeniem Vectus, to chyba jedno z lepszych i nowocześniejszych urządzeń. Co więcej wystarczyły tylko dwa zabiegi, także byłam pozytywnie zaskoczona, w sumie już po pierwszej sesji byłam mega zadowolona.

  #10322 Reply
   Mira
  Guest

  Korzystałam z depilacji laserowej -laser diodowy Vectus i jestem bardzo zadowolona. Miałam 4 zabiegi na łydki i bikini, zostały pojedyncze delikatne włoski.

  #10338 Reply
   olka
  Guest

  Gdzie udać się na depilację w Wawie, podpowiedzcie proszę.

  #10364 Reply
   franca
  Guest

  Ja korzystałam z usług Elite na wąwozowej, mogę polecić, bo jestem zadowolona

  #11001 Reply
   ulka
  Guest

  laser diodowy Vectus to chyba najlepsza opcja. Robiłam depilację takim urządzeniem, bardzo dobra opcja, pozbyłam się problemu raz a dobrze. Spory wydatek, ale warto zainwestować kasę.

  • This reply was modified 2 years, 3 months ago by DIX.
  #11810 Reply
   naginis
  Guest

  Ja sama bałam się laserów przez dłuższy czas. Te artykuły o szkodliwości itd. Internet oferuje wiele – ale nie ma to jak opinia osoby, która się tym zajmuje. Więc zaczerpnęłam i… sparzyłam się okropnie! Na dwa lata zamknęłam temat. Aż ktoś mi polecił inne miejsce w okolicy SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej – Rzeszów https:// laser.rzeszow.pl/ – tu ich strona by o nich poczytać jak ktoś jest z podobnej okolicy co ja. No… profesjonaliści. Wszystko tak jak trzeba, wytłumaczone i zrobione! Nie jestem zainteresowana waszą maszyną, ale uważam że warto zostawić opinię o kimś, kto dobrze wykonuje swoją pracę tak jak to miejsce!

  #11904 Reply
   malewska
  Participant

  Tak, laser diodowy 800 nm zapewnia szybkie, bezbolesne zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry przez cały rok, to najlepsze rozwiązanie. Jeśli myślicie o nim to zachęcam do sprawdzenia sobie firmy KT Medical. Mają w ofercie lasery świetnego izraelskiego producenta urządzeń do medycyny estetycznej FormaTK Systems. Sprawdźcie sobie Alpha System, to najlepsza platforma laserowa na jakiej pracowaliśmy, zaawansowana i skuteczna, laser ma dobre chłodzenie i miernik melaminy, dzięki któremu można bezpiecznie i łatwo ustalić parametry na podstawie poziomu melaminy u pacjenta.

  #12738 Reply
   rusta
  Guest

  ja o wszystko wypytałam podczas konsultacji w klinice , wiem że te nowoczesne urządzenia są bezpieczne a depilacja dzięki nim jest bezbolesna, właśnie się przymierzam do takiego zabiegu

  #12739 Reply
   rusta
  Guest
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
Odpowiedz na: Kilka pytań o depilację laserową© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?