Kwas hialuronowy- kontur ust

This topic has 3 replies, 2 voices, and was last updated 3 years ago by Marta D,.

 • Author
  Posts
 • #9101 Reply
   Alanyaa1
  Guest

  Cześć,
  mam pytanie, jaki dokładnie efekt uzyskuje się stosując kwas hialuronowy na kontur ust? Jaką otrzymamy różnicę w stosunku o samego wypełnienia ust kwasem? Czy będą bardziej „wystające”, nabiorą koloru ?
  Pytam, ponieważ jestem po wypełnieniu kwasem (1 ml) i jestem bardzo zadowolona, jednak dr podczas zabiegu spytał czy robimy kontur, nie wiedziałam z czym się to wiąże więc odmówiłam. Może jednak warto się zdecydować kolejnym razem?

  🙂

  #9201 Reply
   Alicja Wolska
  Participant

  To jak byłaś z lekarzem mogłaś przecież zapytać o co chodzi z tym konturem ust. 😛 Ja miałam taki zabieg powiększania ust w Katowicach i przy tym poprawiliśmy tez kontur, bo miałam bardzo nieregularny i nie miałam wyraźnego konturu, teraz oczywiście mam i jestem mega zadowolona. 😀

  #9643 Reply
   gonka
  Participant

  Sama zdecydowałam się na kwas hialuronowy na usta oraz jestem zadowolona. Nie chciałam dużego powiększenia ale bardziej wymodelowanie i widzę
  poprawienie konturu
  delikatne powiększenie
  jak również lepszą symetrię ust (wcześniej moje usta były niesymetryczne)

  #9648 Reply
   Marta D,
  Guest

  Jeśli następnym razem pójdziesz na wypełnienie ust kwasem hialuronowym to spróbuj. Kontur zdecydowanie poprawia wygląd ust. Najlepiej poproś osobę wykonującą zabieg o pokazanie różnic. Jeśli robiłabyś w Warszawie to polecam dr Ziemczyka z Forever Young. Na pewno wszystko Ci wytłumaczy krok po kroku.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Odpowiedz na: Kwas hialuronowy- kontur ust© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?