Medycyna Estetyczna Warszawa

This topic contains 4 replies, has 3 voices, and was last updated by  Aśka 1 month ago.

 • Author
  Posts
 • #9243 Reply
  Profile photo of Gabriela gabriela 
  Participant

  Klinika medycyny estetycznej Forever Young stawia na profesjonalną i miłą obsługę. Zabiegi wykonywane są przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej przy wykorzystaniu europejskiego, markowego sprzętu. Gwarantowana bezpłatna konsultacja oraz konkurencyjne ceny.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą http://fyoung.pl/

  #9265 Reply
   Maria W.

  A ja ze swojej strony mogę polecić klinikę CZS, czynią cuda! Szczególnie polecam endermologię, teraz mają spore zniżki na ten zabiegi więc warto skorzystać.

  #9270 Reply
  Profile photo of rimini rimini 
  Participant

  Ja z kolei bardzo polecam klinikę Dr Preibisza na Gocławiu, przy ul. Nowaka – Jeziorańskiego. Pana Doktora kojarzyłam do tej pory jako eksperta dermatologii w TV, a zapisałam się do niego na zabieg mezobotoksu i powiem Wam, że jestem szalenie zadowolona! Pan Doktor jest bardzo fachowy, ma dużą wiedzę, do tego zabieg był wykonany delikatnie, w przemiłej atmosferze :) Z czystym sumieniem polecam 😀

  #9317 Reply
   Sylwia Rekijel

  Jak medycyna estetyczna to tylko Pani Wiśniewska-Goryń, która przyjmuje w Damianie. Bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą a przy tym niezwykle ciepła i sympatyczna. Tłumaczy wszystko bardzo szczegółowo i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

  #9397 Reply
   Aśka

  Polecam bezinwazyjne zabiegi w Salveo w Warszawie. Żadnych igieł, cięć i nic innego, a efekt super https://salveowarszawa.pl/

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Odpowiedz na: Medycyna Estetyczna Warszawa© 2019 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?