Mezoterapia na sucha skore twarzy.

This topic has 5 replies, 1 voice, and was last updated 12 months ago by Anastasia123.

 • Author
  Posts
 • #9125 Reply
   Kamilijja222
  Guest

  Mam genetycznie sucha skore. Jej stan pogorszył się po wykonaniu zabiegu na przebarwienia Cosmeln, skóra jest jeszcze bardziej sucha, szara i napięta. Planuje wykonać zabieg mezoterapii, pytanie tylko czy w tym przypadku lepiej sprawdzi się mezoterapia osoczem czy np kwasem hialuronowym ?

  #9157 Reply
   agnesb
  Guest

  Hej,

  robiłam zabieg taki jak Cosmelan, nazywa się Vi-Peel, i też miałam po nim sucha skórę. Zrobiłam mezoterapię zarówno kwasem hialuronowym z witaminami, jak i osoczem – w Viva Derm u dr Olgi Barc-Walkiewicz. Wiec tak, i po jednym, i po drugim zabiegu skóra jest dużo bardziej napięta i w dużo lepszej kondycji. Kwas wydaje się pewniejszy, bo terapia osoczem w dużej mierze zależy o d tego, jakiej jakości jest materiał pobrany od ciebie. Najlepiej jednak zapytać lekarza. Mi zaproponowano terapie łączone, m.in. z lampą LED. Teraz skóra jest super.

  Aga

  #9184 Reply
   KaśkaP.
  Guest

  Osobiście uważam, że mezoterapia osoczem jest mniej inwazyjna ale tylko moje zdanie, którego lekarze pewnie by nie potwierdzili 😀 Mogę tylko dodać, że efekty po mezoterapii są widoczne gołym okiem! Jakoś przypadkiem trafiłam do Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie na ten zabieg i mogę tylko powiedzieć – WOW! Jestem bardzo zadowolona.

  #9226 Reply
   Sara
  Guest

  Kamila – musisz wybrać zabieg który nawilży i jednocześnie rozświetli skórę. Po co wybierać pomiędzy osoczem i kwasem hialuronowym? W Prime Clinic w Warszawie robią zabieg mezoterapii, który łączy działanie szwajcarskiego preparatu Electri (czyli kwas hialuronowy + kwas bursztynowy) z osoczem. Efekt jest rewelacyjny. ☺️☺️

  #9232 Reply
   KaśkaP.
  Guest

  Ja mogę spokojnie recenzować wszystkie preparaty jakie są dostępne na rynku, bo wypróbowałam chyba każdy z nich i żaden na mnie nie działał! Jakoś przypadkiem trafiłam do Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie na mezoterapię i efekty WOW! Jestem bardzo zadowolona. Wierz mi, że lepiej dołożyć parę złotych i zrobić sobie taki zabieg niż wydawać kasę na ampułki, które i tak na dłuższą metę nie dają żadnych efektów.

  #9379 Reply
   Anastasia123
  Guest

  Polecam udać się do gabinetu Mojej Estetyki w Rzeszowie. Panie które tam pracują są doskonale wyszkolone i na pewno dobiorą odpowiedni zabieg do problemu. Ja również korzystam z ich usług. Tutaj znajdziesz więcej informacji http://www.mojaestetyka.pl

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Odpowiedz na: Mezoterapia na sucha skore twarzy.© 2019 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?