Nadpotliwość a toksyna botulinowa…

This topic is empty.

 • Author
  Posts
 • #8194 Reply
   karolinia
  Guest

  Ostatnio czytałam, że codzienne używanie dezodorantów to jakaś masakra w sensie chemii, którą na siebie rozpylamy.. Używacie może tych mineralnych dezodorantów, może?

  #8196 Reply
   mairao
  Guest

  Tak, znam je. Mineralne daję mojej 11-letnie córce bo rzeczywiście są lepsze ale jak dla mnie za słabe. Już po kilku godzinach w biurze miałam poplamione bluzki pod pachami.
  Słaby to komfort, co z tego, że ekologia! Więc poszłam na całość bo moja potliwość pod pachami po prostu przeszkadzała mi w życiu zawodowym i osobistym czyli po prostu.. ostrzyknęłam sobie pachy.. 🙂 Niby śmieszne ale toksyna botulinowa jest od lat antidotum na nadpotliwość. Nawet chyba po to została pierwotnie wymyślona. Poczytaj sobie o leczeniu nadpotliwości. Dojdziesz do tego samego, co ja. Powodzenia!

  #8205 Reply
   gość
  Guest

  Zgadzam się z poprzednikiem. Też miałam z tym problem i postawiłam na zastrzyki i udało się pozbyłam się tego uciążliwego problemu. Mija już 2 rok odkąd zdecydowałam się na zastrzyki a efekty są jak na początku. SERDECZNIE POLECAM

  #8207 Reply
   gość
  Guest

  Również spróbowałam tej metody i ostrzyknełam miejsca w których bardzo się pocę toksyną botulinową i nie będę tego żałować nigdy w życiu. Teraz mogę ubierać co tylko zechce i nie martwię się o ogromne plamy na koszulce bądź o mokre buty! Polecam

  #8239 Reply
   gosc
  Guest

  Pozbieraj kasę i zainwestuj w rozwiązanie problemu na stałe toksyna botulinowa 15 minutowe zastrzyki kompletnie bezbolesne i zapominasz o poceniu dłoni na lata. Dla mnie to też było mega krępujące.Trochę się bałam kosztu, ale jak przeliczyłam wszystkie specyfiki, które kupowałam przez lata to i tak wychodzi taniej.

  #8243 Reply
   gosc
  Guest

  Tak zastrzyki toksyną botulinową to genialne rozwiązanie w problemie pocenia się! Nigdy w życiu bym nie pomyślała, że takie coś w ogóle istnieje a teraz nie wyobrażam sobie życia gdybym tego wcześniej nie zrobiła. Jestem zachwycona tą metodą i polecam wszystkim z tego typu problemami.

  #8256 Reply
   gość
  Guest

  Jestem zachwycony efektem jaki uzyskałem po ostrzyknięciu miejsc w których pocenie się dla mnie było normą czy z wysiłku czy bez zawsze mi towarzyszyło. A teraz jestem kilka miesięcy po ty jak się na zastrzyki zgodziłem i mam święty spokój. Polecam ludziom którzy mają jakiekolwiek wątpliwości.

  #8264 Reply
   gość
  Guest

  Również mam pozytywną opinie na temat zastrzyków toksyną botulinową. Byłam już zmęczona ciągłym staraniem się ukryć tego co mam pod koszulką, ale udało się zwalczyłam strach przed zabiegiem ostrzyknięcia się i czuje się jak wolny człowiek. Pozdrawiam

  #8308 Reply
   gość
  Guest

  Na początku jak lekarz mi podsuną ten sposób to myślałam, że oszalał. Jednak po długim czasie namysłu zdecydowałam zaryzykować i się udało od 3 lat mój pot jest praktycznie nie widoczny i jestem z tego bardzo zadowolona.

  #8349 Reply
   gość
  Guest

  Toksyna Botulinowa to doskonały sposób na męczący nas problem nadmiernego wydzielania potu. Zastrzyki miałam jakoś 7 lat temu i teraz nie pamiętam jak wyglądają koszulki mokre pod pachami. Serdecznie Polecam

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Odpowiedz na: Nadpotliwość a toksyna botulinowa…© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?