Nadpotliwość… Proszę o pomoc!

This topic has 13 replies, 2 voices, and was last updated 2 years, 8 months ago by gonka.

 • Author
  Posts
 • #8193 Reply
   martika
  Guest

  Mam nową pracę a powraca mój stary problem; ciągle pocą mi się dłonie, nawet nie muszę być zdenerwowana a już ukradkiem wycieram ręce….poradzicie coś na to? Jakieś okłady, maski, preparat?

  #8195 Reply
   mariolkaaaaa
  Guest

  Jakie maski :/ daj sobie spokój, lepiej pozbieraj kasę i zainwestuj w rozwiązanie problemu na stałe – toksyna botulinowa: 15 minutowe zastrzyki kompletnie bezbolesne i zapominasz o poceniu dłoni na lata. Dla mnie to też było mega krępujące.
  Trochę się bałam kosztu, ale jak przeliczyłam wszystkie specyfiki, które kupowałam przez lata to i tak wychodzi taniej.

  #8204 Reply
   gość
  Guest

  Zgadzam się z poprzednikiem. Też miałam z tym problem i postawiłam na zastrzyki i udało się pozbyłam się tego uciążliwego problemu. Mija już 2 rok odkąd zdecydowałam się na zastrzyki a efekty są jak na początku. SERDECZNIE POLECAM

  #8206 Reply
   gość
  Guest

  Również spróbowałam tej metody i ostrzyknełam miejsca w których bardzo się pocę toksyną botulinową i nie będę tego żałować nigdy w życiu. Teraz mogę ubierać co tylko zechce i nie martwię się o ogromne plamy na koszulce bądź o mokre buty! Polecam

  #8238 Reply
   gosc
  Guest

  Pozbieraj kasę i zainwestuj w rozwiązanie problemu na stałe toksyna botulinowa 15 minutowe zastrzyki kompletnie bezbolesne i zapominasz o poceniu dłoni na lata. Dla mnie to też było mega krępujące.Trochę się bałam kosztu, ale jak przeliczyłam wszystkie specyfiki, które kupowałam przez lata to i tak wychodzi taniej.

  #8242 Reply
   gosc
  Guest

  Tak zastrzyki toksyną botulinową to genialne rozwiązanie w problemie pocenia się! Nigdy w życiu bym nie pomyślała, że takie coś w ogóle istnieje a teraz nie wyobrażam sobie życia gdybym tego wcześniej nie zrobiła. Jestem zachwycona tą metodą i polecam wszystkim z tego typu problemami.

  #8255 Reply
   gość
  Guest

  Nie lubię zastrzyków ale byłam już tak wykończona ciągłym się poceniem, że dałam się namówić i jestem dzięki temu bardzo szczęśliwa! Toksyna botulinowa zadziałała doskonale mija już 2 rok i potu nie widać ani nie słychać. Polecam!

  #8263 Reply
   gość
  Guest

  Jestem zachwycony efektem jaki uzyskałem po ostrzyknięciu miejsc w których pocenie się dla mnie było normą czy z wysiłku czy bez zawsze mi towarzyszyło. A teraz jestem kilka miesięcy po ty jak się na zastrzyki zgodziłem i mam święty spokój. Polecam ludziom którzy mają jakiekolwiek wątpliwości.

  #8307 Reply
   gość
  Guest

  Jak się dowiedziałem o tej metodzie to pomyślałem, że świat oszalał no bo przecież jak można wstrzykiwać sobie botoks na to by przestać się pocić. A jednak zrobiłem to i faktycznie działa. Mija już 4 miesiące od zastrzyków toksyną botulinową a potu brak. Polecam

  #8340 Reply
   karkarka
  Participant

  A próbowaliście kosmetyków z nanosrebrem? Podobno działają przeciwpotliwie?

  #8348 Reply
   gość
  Guest

  Na początku jak lekarz mi podsuną ten sposób to myślałam, że oszalał. Jednak po długim czasie namysłu zdecydowałam zaryzykować i się udało od 3 lat mój pot jest praktycznie nie widoczny i jestem z tego bardzo zadowolona.

  #9178 Reply
   MariaMyszkowska
  Guest

  Ja miałam leczoną nadpotliwośc w CZS w Wawie, gdyby nie zabieg to chyba popadłabym w jakąś depresję 🙁 To była dla mnie taka męczarnia! Pociłam się nawet podczas odpoczynku. Naczytałam się w internecie o różnych antyperspirantach ale żadnej z nich na mnie nie działał. Więc jak chcesz się pozbyć problemu to tylko botox!

  #9523 Reply
   Wirtuoz
  Guest

  Byłem na zabiegu z wykorzystaniem MiraDry. Z tego co wiem, to nie ma lepszego obecnie sposobu na leczenie nadpotliwości. U mnie po terapii nadpotliwość ustąpiła całkowicie.

  #10243 Reply
   gonka
  Participant

  Nie tylko Ty się z tym borykacie, sama miałam nadpotliwość rąk i było to dla mnie problematyczne, po prostu dochodziło do tego,ze wstydziłam się komuś podać rękę. Nie mogłam chodzić również na paznokcie Byłam kilka razy u kosmetyczki i ogólnie postanowiłam nie robić problemu. Kosmetyki działały ale krótko i przecież nie będe sobie nakładała kremu co 20 minut…. Pomogło mi dopiero zapisanie się na zabieg botoksu

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
Odpowiedz na: Nadpotliwość… Proszę o pomoc!© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?