Powiększanie piersi

This topic is empty.

 • Author
  Posts
 • #13285 Reply
   Adrela
  Guest

  Dziewczyny! Czy robiła któraś powiększenie biustu i korekcję wciągniętego sutka na jednej operacji? Jak to wygląda cenowo?

  #13509 Reply
   sandra
  Guest

  Ja miałam tylko powiększenie piersi, w tym ich uniesienie, ale bez korekty sutka. Niemniej mogę ci polecić dobrego chirurga Łątkowskiego, on pracuje w klinice w Polanicy-Zdroju. To doświadczony i kompetentny specjalista, na konsultacji bardzo mi pomógł z wybraniem konkretnego kształtu i rozmiaru biustu. Super mi się z nim rozmawiało, odpowiedział na wszystkie moje pytania, do takiego lekarza opłaca się iść. Operację oczywiście przeprowadził bez najmniejszego problemu.

  #13568 Reply
   daria
  Guest

  Też powiększałam piersi, na początku nie mogłam się zdecydować między powiększeniem implantami i powiększeniem własnym tłuszczem (lipotransfer). Obie opcje przedstawił mi dokładnie chirurg Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu. Z jego pomocą doszłam do wniosku, że jednak lipotransfer sprawdzi się u mnie najlepiej. Nie tylko zniknęło mi trochę nadprogramowego tłuszczyku z moich problemowych części ciała, to przy okazji mój biust zyskał idealny dla mnie rozmiar. Lekarz wykonał kawał dobrej roboty, wszystko dobrze się zagoiło, śladów po zabiegu nie widać, piesi są ładnie uniesione, wyglądają bosko.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Odpowiedz na: Powiększanie piersi© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?