Powiększanie ust kwasem hialuronowym

This topic has 3 replies, 2 voices, and was last updated 3 years, 1 month ago by wirtuoz.

 • Author
  Posts
 • #9244 Reply
   Natalia
  Guest

  Witam. Pisze odnośnie porady w kwesti powiększania ust kwasem hialuronowym. Dwa miesiące temu byłam na pierwszy zabiegu, na którym został mi podany kwas stylage M 1ml, po swych tygodniach efekt był prawie niezauważalny. Dwa tygodnie temu byłam powtórzyć zabieg, tym razem tylko 0,5ml. Usta przez ten czas cały czas zmieniały swoją wielkość, od 4 dni znowu nie widzę żadnego efektu, ani ja ani nikt z mojego otoczenia. Czy to moja wina, tak szybkiego wchłonięcia się kwasy czy osoby która robiła tem zabieg? Mogę domagać się o zwrot pieniędzy lub poprawienie go? Zostawiłam tam powyżej 1000 zł w to jednak dużo, a nic a to nie mam….

  #9264 Reply
   Maria W.
  Guest

  Dziwna sprawa, może rzeczywiście powinnaś to zareklamować. A mogę wiedzieć gdzie wykonywałaś zabieg??Ja akurat powiększałam usta w CZS w Warszawie i już po pierwszej wizycie po zejściu opuchlizny było widać efekt.

  #9475 Reply
   gonka
  Participant

  Powinnaś widzieć efekt, szczególnie, ze zabieg był dość drogi. Sama zdecydowałam się na powiększenie ust i ten efekt widziałam u siebie bardzo dobrze Również robiłam na dwie tury. Za pierwszym razem powiększenie było delikatne, za drugim razem dopiero osiągnęliśmy wielkość jaką planowałam osiągnąć. Polecam wybrać się na reklamację bo widocznie zabieg został wykonany nieprawidłowo skoro wszystko się wchłonęło ( trochę tego preparatu miałaś podawane).

  #9570 Reply
   wirtuoz
  Participant

  zdecydowanie powinien zobaczyć to lekarz i z całą pewnością jest to podstawa do reklamacji, jeśli lekarz wykonujący zabieg nie wskazał, że mogą być takie powikłania, to słabo.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Odpowiedz na: Powiększanie ust kwasem hialuronowym© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?