Przeszczep włosów

This topic is empty.

 • Author
  Posts
 • #10613 Reply
   Sandra
  Guest

  Czy robot Artas iX do przeszczepu włosów ma dużą skuteczność? szukam na razie opinii na necie. Macie jakieś doświadczenie?

  #10614 Reply
   alka
  Guest

  Ja słyszałam że ma dobre wyniki ale na efekt końcowy trzeba czekać nawet do kilku miesięcy. Ale jak ktoś łysieje to chyba warto poczekać bo będzie mieć włosy a tak nrmalnie by wyłysiał więc czas ma drugorzędne znaczenie.

  #10643 Reply
   elka
  Guest

  Wiem, że w klinice Elite przeprowadzane są takie zabiegi i to jest chyba jedna z nielicznych placówek, która w ogole posiada takiego robota.

  #13293 Reply
   ida
  Guest

  Ten zabieg o którym piszecie daje dobre efekty, mąż zecydował się mu poddać jakiś czas temu i jest zadowolony. Im nowoczesniejsze urządzenie wykorzystane podczas zabiegu, tym lepsze rezultaty można osiągnąć to całkiem logiczne. Droga sprawa, ale zabieg warto swojej ceny jak najbardziej.

  #13466 Reply
   MonikaB
  Guest

  Jest wspomniana klinika Elite, w której robią zabiegi wlaśnie z przeszczepem włosów. Może i ta impreza troche kosztuje ale moim zdaniem warto w to zainwestować.

  #13806 Reply
   malwina
  Guest

  jakie koszty i jakie efekty?

  #13811 Reply
   maxym
  Guest

  Koszt są duże od 15 000 zlotych, ale warto. Jakie są zalety? Brak blizn, brak ryzyka utraty zdrowych włosów, polecam.

  #13828 Reply
   polkaPola
  Guest

  Co na wypadanie włosów? Od dłuższego czasu zmagam się z tym probemem… to łysienie androgenowe, więc nie liczę na zatrzymanie tego procesu, ale jego opóźnienie.

  #13830 Reply
   sandrakos
  Guest

  Mi pomagają odżywki z łopianem, są też na rynku różne wcierki na wypadajace włosy, regularność w tym wypadku popłaca.

  #13840 Reply
   deneris
  Guest

  Nie myślałaś o przeszczepie włosów? poczytaj sobie o metodzie artas przeszczep-wlosow-artas.pl, bardzo dobre rezultaty, zero blizn i brak ryzyka uszkodzenia podczas zabiegu zdrowych włosow. jak nie mogłabym się chyba pogodzić z utratą włosów.

  #13852 Reply
   polkaPola
  Guest

  Szczerze mówiąc myślałam nad przeszczepem, ale to w dalszej perspektywie czasu. Dzięki za poradę, na pewno zajrzę na stronę.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
Odpowiedz na: Przeszczep włosów© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?