Usuwanie starego tatuażu z ramienia

This topic contains 9 replies, has 6 voices, and was last updated by Profile photo of Marta2121 marta2121 5 months, 3 weeks ago.

 • Author
  Posts
 • #8860 Reply
   terka82

  Tatuaż usunięcie napisu, który zrobiłam za moich młodych lat na ramieniu (wymiar ok. 5cm na 8cm) stał się nieestetyczny i co najgorzej już nieaktualny :) oczywiście istnieje możliwość nałożenia na wykonany napis innego wzoru w studio tatuażu, aczkolwiek zastanawiam się nad decyzją o całkowitym usunięciu go z ciała. Jakimi metodami można to zrobić, czy skalpel to jedyne wyjście? Słyszałam także o jakichś metodach usuwania z użyciem lasera. Czy miał ktoś przyjemność wykonywania takiego zabiegu, mógłby doradzić gdzie taki zabieg wykonać, jaką metodą i jakie są koszty usuwania takiego tatuażu?

  #8867 Reply
  Profile photo of SkróconaGodzina annamedalowa 
  Participant

  ja mam aktualny na całe życie, i go nie zmienię. Dlatego jak się robi tatuaż to przemyślanie. Jak mówił mi tatuażysta ” nigdy nie rób sobie imienia /inicjałów swojej drugiej połówki bo życie rózne płata figle.

  #9133 Reply
  Profile photo of życie jest piękne tatiana 
  Participant

  Dokładnie! Tatuaż musi być przemyślany , taki który zawsze będzie aktualny i którego nie będziesz się wstydzić za kilka lat. Co do usunięcia to teraz usuwa się to laserowo, są specjalne gabinety. Ale do najtańszych zabiegów to nie należy.

  #9180 Reply
   Kaśka

  Mój chłopak miał usuwany tatuaż za pomocą lasera q-swich w CZS w Wawie. Żeby pozbyć się tatuażu o wielkości ok. 7cm x 6cm wystarczyła jedna wizyta. Ach te błędy młodości… 😀

  #9220 Reply
  Profile photo of Aspirant suli 
  Participant

  niechciany tatuaż można usunąć metodą laserową w tych czasach jest ona skuteczna i nie widac że coś tam przedtem było

  #9333 Reply
  Profile photo of esistia esistia 
  Participant

  Jak suli wspomina – teraz istnieje metoda laserowa. Jednakże nie wydaje mi się, żeby nie było nic widać po zabiegu – nadal zostaje blizna. Ale możliwe, że technologia się rozwinęła.

  #9411 Reply
   patrycja

  Ważne jest to, żeby przed zabiegiem w danej klinice sprawdzić, jakiego lasera będą używać do usuwania tatuażu. Najsilniejszy jest Discovery Pico i on naprawdę jest w stanie usunąć naprawdę duży, paskudny, kolorowy tatuaż, wiem z własnego doświadczenia.

  #9412 Reply
   elka

  Ale pewnie nie w każdym gabinecie jest dostępny, tak się domyślam. Gdzie usuwałaś dziarę, jak można wiedzieć?

  #9413 Reply
   patrycja

  Ja jeździłam na usuwanie tatuażu do Warszawy do elite. Jak jesteś zainteresowana to pytaj o dr Olę Porębską, ona się specjalizuje w takich zabiegach.

  #9427 Reply
  Profile photo of Marta2121 marta2121 
  Participant

  po co robic tatuaż zeby go potem usuwac?:D

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Odpowiedz na: Usuwanie starego tatuażu z ramienia© 2019 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?