Usuwanie starego tatuażu z ramienia

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by Profile photo of życie jest piękne tatiana 2 weeks, 2 days ago.

 • Author
  Posts
 • #8860 Reply
   terka82

  Tatuaż usunięcie napisu, który zrobiłam za moich młodych lat na ramieniu (wymiar ok. 5cm na 8cm) stał się nieestetyczny i co najgorzej już nieaktualny :) oczywiście istnieje możliwość nałożenia na wykonany napis innego wzoru w studio tatuażu, aczkolwiek zastanawiam się nad decyzją o całkowitym usunięciu go z ciała. Jakimi metodami można to zrobić, czy skalpel to jedyne wyjście? Słyszałam także o jakichś metodach usuwania z użyciem lasera. Czy miał ktoś przyjemność wykonywania takiego zabiegu, mógłby doradzić gdzie taki zabieg wykonać, jaką metodą i jakie są koszty usuwania takiego tatuażu?

  #8867 Reply
  Profile photo of SkróconaGodzina annamedalowa 
  Participant

  ja mam aktualny na całe życie, i go nie zmienię. Dlatego jak się robi tatuaż to przemyślanie. Jak mówił mi tatuażysta ” nigdy nie rób sobie imienia /inicjałów swojej drugiej połówki bo życie rózne płata figle.

  #9133 Reply
  Profile photo of życie jest piękne tatiana 
  Participant

  Dokładnie! Tatuaż musi być przemyślany , taki który zawsze będzie aktualny i którego nie będziesz się wstydzić za kilka lat. Co do usunięcia to teraz usuwa się to laserowo, są specjalne gabinety. Ale do najtańszych zabiegów to nie należy.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Odpowiedz na: Usuwanie starego tatuażu z ramienia© 2018 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?