Wybielanie zębów

This topic has 3 replies, 1 voice, and was last updated 9 months, 3 weeks ago by arinb.

 • Author
  Posts
 • #12074 Reply
   krotka
  Guest

  olej kokosowy plus węgiel leczniczy – ktoś ma jakieś realne doświadczenia z taką mieszanką? Da radę coś zmienić w miesiąc? widzę jeszcze opcję używania sody oczyszczonej, nie wiem tylko jak szkliwo to wytrzyma?

  #12075 Reply
   gonka
  Participant

  Jest wiele naturalnych sposobów wybielania zebów. I tak naprawdę jedyną skuteczną metodą jest właśnie ta u dentysty, reszta to taki pic na wodę – ścieranie warstwy ochronnej szkliwa itd, a nie zmiana koloru. Poza tym będzie to bezpieczne z uwagi na to, ze dentysta dobierze najlepszy sposób wybielania zebów.A jest możlwość wybielenia sposobem nakładkowym jak również laserowo.
  Pewną opcją sa również licówki – daje to mozlwość prawdziwie hollywoodzkiego efektu 🙂

  Zerknij sobie na stronę tego gabinetu:

  Główna

  Możesz zobaczyć sobie zdjęcia sprzed założenia aparatu jak i po założeniu aparatu.

  #13721 Reply
   tori
  Guest

  Zęby wybielałam i wybielam dalej, regularnie, w przychodni Dental na Lwowskiej w Lublinie. Z ich usług korzystam od lat i jestem w pełni zadowolona z tego, jak pracują, z kompetencji mojego dentysty i z używanego sprzętu, lampy do wybielania. Dzięki niej nie mam nadwrażliwości, a zęby są idealnie białe. Jak wybielać zęby, to tylko u dentysty, tak jest najbezpieczniej i są najlepsze rezultaty, swojego gorąco wam polecam.

  #13733 Reply
   arinb
  Guest

  Wolę nie wybielać takimi domowymi sposobami, ufam wyłącznie wybielaniu zębów u dentysty. Sama wybielam i leczę zęby w przychodni New-Dent w Lublinie na ul. Nowowiejskiego. Ich oferta zabiegowa jest szeroka, pracujący tam dentyści są kompetentni, uczciwi i profesjonalni. W gabinecie jest fajna atmosfera, nie czuję strachu, jak tam chodzę, co jest ich ogromnym plusem :). No i wybielanie jest w korzystnej cenie, świetnie działa oraz długo się utrzymuje, a trwa całkiem szybko.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Odpowiedz na: Wybielanie zębów© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?