Usuwanie starego tatuażu z ramienia

This topic has 11 replies, 6 voices, and was last updated 2 months, 2 weeks ago by Ada Marek.

 • Author
  Posts
 • #8860 Reply
   terka82
  Guest

  Tatuaż usunięcie napisu, który zrobiłam za moich młodych lat na ramieniu (wymiar ok. 5cm na 8cm) stał się nieestetyczny i co najgorzej już nieaktualny 🙂 oczywiście istnieje możliwość nałożenia na wykonany napis innego wzoru w studio tatuażu, aczkolwiek zastanawiam się nad decyzją o całkowitym usunięciu go z ciała. Jakimi metodami można to zrobić, czy skalpel to jedyne wyjście? Słyszałam także o jakichś metodach usuwania z użyciem lasera. Czy miał ktoś przyjemność wykonywania takiego zabiegu, mógłby doradzić gdzie taki zabieg wykonać, jaką metodą i jakie są koszty usuwania takiego tatuażu?

  #8867 Reply
   annamedalowa
  Participant

  ja mam aktualny na całe życie, i go nie zmienię. Dlatego jak się robi tatuaż to przemyślanie. Jak mówił mi tatuażysta ” nigdy nie rób sobie imienia /inicjałów swojej drugiej połówki bo życie rózne płata figle.

  #9133 Reply
   tatiana
  Participant

  Dokładnie! Tatuaż musi być przemyślany , taki który zawsze będzie aktualny i którego nie będziesz się wstydzić za kilka lat. Co do usunięcia to teraz usuwa się to laserowo, są specjalne gabinety. Ale do najtańszych zabiegów to nie należy.

  #9180 Reply
   Kaśka
  Guest

  Mój chłopak miał usuwany tatuaż za pomocą lasera q-swich w CZS w Wawie. Żeby pozbyć się tatuażu o wielkości ok. 7cm x 6cm wystarczyła jedna wizyta. Ach te błędy młodości… 😀

  #9220 Reply
   suli
  Participant

  niechciany tatuaż można usunąć metodą laserową w tych czasach jest ona skuteczna i nie widac że coś tam przedtem było

  #9333 Reply
   esistia
  Participant

  Jak suli wspomina – teraz istnieje metoda laserowa. Jednakże nie wydaje mi się, żeby nie było nic widać po zabiegu – nadal zostaje blizna. Ale możliwe, że technologia się rozwinęła.

  #9411 Reply
   patrycja
  Guest

  Ważne jest to, żeby przed zabiegiem w danej klinice sprawdzić, jakiego lasera będą używać do usuwania tatuażu. Najsilniejszy jest Discovery Pico i on naprawdę jest w stanie usunąć naprawdę duży, paskudny, kolorowy tatuaż, wiem z własnego doświadczenia.

  #9412 Reply
   elka
  Guest

  Ale pewnie nie w każdym gabinecie jest dostępny, tak się domyślam. Gdzie usuwałaś dziarę, jak można wiedzieć?

  #9413 Reply
   patrycja
  Guest

  Ja jeździłam na usuwanie tatuażu do Warszawy do elite. Jak jesteś zainteresowana to pytaj o dr Olę Porębską, ona się specjalizuje w takich zabiegach.

  #9427 Reply
   marta2121
  Participant

  po co robic tatuaż zeby go potem usuwac?:D

  #10258 Reply
   lyrics
  Participant

  Robiąc tatuaż trzeba być świadomym tego, że jest on na stałe… usunięcie go jest możliwe… trzeba dobrze sobie wszystko przemyśleć najpierw…

  #15070 Reply
   Ada Marek
  Guest

  Dokładnie po co robić tatuaż, a potem go usuwać 😛 Ale jak już tak bardzo chce się te błędy młodości usunąć to są metody typu laserowe usuwanie tatuażu jak np Discovery Pico w Elite w Warszawie.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
Odpowiedz na: Usuwanie starego tatuażu z ramienia© 2022 estetyka.net wszelkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając loginu i hasła

lub    

Zapomniałeś hasło?